NAGUAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAGUAL

Carlos Castaneda
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Stednja energije

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
dalibor




Posts : 7
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesub kol 24, 2013 12:58 pm

Stednja energije kaze DJ izbaciti nepotrebno, ubiti samovaznost, ne trositi seksualnu energiju.

Kaze, seksualna energija je bitna jer je to jedina i zivotna energija, ratnici to znaju, takodjer; cahura ne prepoznaje sex iz zabave, njoj je isto, gubi se  isto bio to fizicki sex ili samozadovoljavanje.


U hordi reklama i slobodnih sex stranica na internetu te gledanja curica po gradu koje se stalno namecu nemogu nikako to uspjeti. Uspio sam najvise sedam dana. Radio sam svasta samo da nebi no jbg uvjek neki Twisted Evil vrag u meni popusti.


Iskustva s istim?Shocked
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimeuto kol 27, 2013 5:11 am

Ja sam uspeo 24 dana. No to ne računam jer su knjge uticale na mene. Razmišljanje u vezi toga stvara novu komandu, zapovest pa tako nije prirodna potreba za štednjom. S druge strane, neki izveštaji do koje sam došao od nekih nemačkih autora, kazuju da se sperma izbacuje kroz moksaću ako dugo stoji zato jer se stvara nova.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
808




Posts : 12
Join date : 23.02.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimečet kol 29, 2013 7:45 am

STALKER je napisao/la:
Ja sam uspeo 24 dana. No to ne računam jer su knjge uticale na mene. Razmišljanje u vezi toga stvara novu komandu, zapovest pa tako nije prirodna potreba za štednjom. S druge strane, neki izveštaji do koje sam došao od nekih nemačkih autora, kazuju da se sperma izbacuje kroz moksaću ako dugo stoji zato jer se stvara nova.
Mislim da se zavaravas. Ta energije je potrebna za VIDJENJE. Trosenjem energije stvara se nemogucnost da ratinik VIDI.
Tu se ne radi o pukom izbacivanju sjemena vec o jakoj energetskoj eksploziji unutar cahure koja je potrebna da bi se darivalo zivo bice.
Cahura nezna razliku izmedju explozije cina davanja zivota i samozadovoljavanja, noj je uvijek isto.
U tom trenu kida se komad energije i jednog i drugog para da bi nastalo trece. Koda kreses sibicu, kres, kres, pa vatra. Ako je sibica mokra i stalno je kreses ostajes bez vrha i vise nista nemozes.

Tako, nemojmo se zavaravati i raditi to sto nam pase jer ujedino sami sebe ubijamo.

Vidio sam ljude koji nikad nisu imali odnos niti upraznjavali sex, samozadovoljavanje i sa 80 godina nevjerovatno ljepo i jako izgledaju.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimečet kol 29, 2013 12:28 pm

H
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepet kol 30, 2013 2:49 am

Ha, neznam bas da nije vazna, ja se osjecam puno, ispunjeno, totalni mir osjecam u en. tjelu kad se ne trosim. Kad se trosim totalna suprotnost, iscjedjen stalno mi se spava, nervozan i razdrazljiv mo vrag.

Mislim da nas entiteti navlace da se trosimo, da im to pase, oni nama slike a mi njima energetske impulse.

DH je to jako ozbiljno opisao kazo je da je ta en. potrebna za vidjenje. Takodjer, onaj koji se pretvarao u zenu "Hulijan" il ko ne sjecam se, on jedini u ekipi nije mogao vidjeti jer je bio sexualni sladostrasnik.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepet kol 30, 2013 5:07 am

Držim strnu da su sve samo ustvari priče vračeva jer ima dosta protivurečnosti. Zaista ne mogu nekog da savetujem da štedi energiju jer time bih želeo da ga kontrolišem. Kako će ko da štedi njegova stvar. Dal će da bude ratnik njegova stvar. Nepostoji garancija nizašta, a opet treba se imati samopouzdanja.

Treba umreti. Živeti sa smrti pa videti kako treba živeti, a tada se vidi da ništa nekome nemožeš braniti jer ima svoj život.
Dosada je problem. Poso je problem. Bizarnost je problem.
Boriš se za nešto a nemaš koristi. Ako se boriš za energiju, onda je energija novac koju ulažeš u ispitivanja. Mora se uđe u nešto da bi se spoznalo to nešto, inače napamet nemožeš znati kakvo je to nešto, a ako znaš bez ulaza kako ćeš objasniti da znašgeek 
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepet kol 30, 2013 7:04 am

STALKER je napisao/la:
Držim strnu da su sve samo ustvari priče vračeva jer ima dosta protivurečnosti.  
Pa sve sto sam procitao od DJa sve stoji na mjestu nisam primjetio protivurečnosti, mislis pod time protivurečnost da sami sebe ulove u klopku izjavama il?
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepet kol 30, 2013 9:14 am

Da, da, baš je klopka.
Najgore je, činimi se ako pažljivo razmatraš apstraktno jezgro gde se naglašava varanje i prevara. Jeste pozitivan razlog ali nije jer je to crna magija. Izvrdavanje je tu da je duh taj koji pokreće nešto. Duh ništa ne može. Nego naivnost stvara prostor za tumačenje kako je neko unapred osmislio prevaru.
Kaže DH kako duh pokreće ST, a drugde kaže kako udarcem u leđa stvara jamicu. Protivurečnosti...ali ništa nije laž ako vešto umeš da objasniš...ali kakav je onda taj čovek koji vara?
Obuzdana ludost nije izgovor ali šta ona predstavlja nego đavolstvo.

Pa sam zaključio da su kastanedu ogovarali čarobnjaci međusobno...očekivali su od njega nešto drugo...itd itd
Gledate li vi loše aspekte knjiga?
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesub kol 31, 2013 3:56 pm

STALKER je napisao/la:
Ja sam uspeo 24 dana. No to ne računam jer su knjge uticale na mene. Razmišljanje u vezi toga stvara novu komandu, zapovest pa tako nije prirodna potreba za štednjom. S druge strane, neki izveštaji do koje sam došao od nekih nemačkih autora, kazuju da se sperma izbacuje kroz moksaću ako dugo stoji zato jer se stvara nova.
Mislim da to tebi pase pa neces odbaciti od sebe nego zagovaras da je to kao ok, jer volis taj osjecaj svrsavanja.
[Vrh] Go down
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesub kol 31, 2013 3:57 pm

peyote je napisao/la:
Ha, neznam bas da nije vazna, ja se osjecam puno, ispunjeno, totalni mir osjecam u en. tjelu kad se ne trosim. Kad se trosim totalna suprotnost, iscjedjen stalno mi se spava, nervozan i razdrazljiv mo vrag.
Pa normalno, ne trosis se, punoca en tjela i to ti pase.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesub kol 31, 2013 4:08 pm

laplop je napisao/la:
STALKER je napisao/la:
Ja sam uspeo 24 dana. No to ne računam jer su knjge uticale na mene. Razmišljanje u vezi toga stvara novu komandu, zapovest pa tako nije prirodna potreba za štednjom. S druge strane, neki izveštaji do koje sam došao od nekih nemačkih autora, kazuju da se sperma izbacuje kroz moksaću ako dugo stoji zato jer se stvara nova.
Mislim da to tebi pase pa neces odbaciti od sebe nego zagovaras da je to kao ok, jer volis taj osjecaj svrsavanja.
Paše mi i osećaj kad kakim Twisted Evil ali eto to nemogu odbaciti...slično je to...nadražaji čine čuda Laughing 
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepon ruj 02, 2013 4:23 am

STALKER je napisao/la:

Paše mi i osećaj kad kakim Twisted Evil ali eto to nemogu odbaciti...slično je to...nadražaji čine čuda Laughing 
Mislim da ti pase i kad se samozadovoljavas i tesko ti je odbaciti takav osjecaj i zato ga beskrajno branis.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepon ruj 02, 2013 10:47 am

Nebranim ništa beskrajno, mame mi Rolling Eyes Zbiljski radim na štednji. Pa nije neki osećaj svršavanje...nego sam malo hteo da se našalim računajući da volite šale više nego ozbiljnost. Naveo sam neke forme iz prošlosti. Inače nisam isti kao ranije. Ona stvar mi služi samo za piškanje, kao što propoveda DJ.

Ako pričam kakav sam to je provokacija. Ali ako pišem opise za navođenje ST dok pišem ja pokrećem ST jer da bih zapisao prvo namerim taj plan, i pisanje je moja vežba u čarobnjaštvu.

Vidite, ako neznate napisati u rečima sopstveno pokretanje ST onda kako Vi znate da pokrenete ST bez objašnjenja. Kako?

Štednja energije se ogleda u neizcrpljivanju drugog sopstvenom zahtevnošću. Tako i pišem, bez da crpim ikog. Mudar sam. To nije moj stav, već put koji biram.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepon ruj 02, 2013 2:59 pm

Pricas olakotno o pokretanju ST koda je to sala, kolko znam bilo je sranja kad mi se pomaknula, pre strasno nesto, tonal mi se guzvao, pucalo se go grancica.

A ti pricas o tome koda na kavu odes??!!
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimepon ruj 02, 2013 4:08 pm

Pa da , ako ne pričaš sa lakoćom onda je ni nemožeš pokrenuti sa lakoćom. Sve što radi ST je da se ponaša kao magnet. Ako je ratnik mudar on će proučiti taj magnet i rukovaće njime kako mu se sviđa.

Pomicanje je lako uraditi kada se piše o tome. Pokretanje već zahteva slobodu od aktivnosti. Dakle, kad nebih radio mogao bih postati bilo šta, ali moram raditi i pomicati je pričom o pomicanju.
A što nebih mogao? Nemilosrdan sam, nemam opsesija, nemam poriva, prevazišao sam naviku, strpljiv sam, znam da čitam ljude, nisam lenj, ukrotio sam saveznika.

Ja sam pravi ratnik, tako i živim. I ne moram to dokazati nekom zato što nemam opsesija.

Za mene je sve lako zato što tako želim da bude, a i smrt sedi kraj mene na asuri pig

Čemu neverica. Ja sam već zahtevao da umrem, tada sam izgubio ljudski oblik.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimeuto ruj 03, 2013 2:49 pm

Ma trla baba lan, bla, bla, truč, truć,.. nije se tebi jos nista pomaknulo da je nebi tolko blebetao vec bi znao,..
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesri ruj 04, 2013 1:54 am

laplop je napisao/la:
Ma trla baba lan, bla, bla, truč, truć,.. nije se tebi jos nista pomaknulo da je nebi tolko blebetao vec bi znao,..
Ha ha ha ha ha
Al me nasmeja
Smešno mi je što se ponavljaš, to je znak da nisi fluidan.

kako? Pa ove tvoje uzrečice mi govore da si pao na nešto negde i tu si se zakopao...jer vidi, ti ni u jednom momentu nemaš prava da omalovažiš nečiju samovažnost ako neumeš da je objasniš kao tragač,...znači strpljivo, ljubazno, prepredeno i nemilosrdno. Evo vidi kako ja tebi prilazim, tačno znam, ja nikad sebi nebih dopustio da nekom kažem da blebeta sa bla bla i truć, jer odakle znam ko se iza njega krije. Ratnik prilazi bojažljivo ratu a ne sa samopouzdanjem. Ti bi želeo da se svi mi uvijemo u mutave tipove a gde nam je sugestija “pazi na samovažnost“,...e cvrc malo cheers 
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesri ruj 04, 2013 10:15 am

Nisam bas primjetio da je DH prilazio tako Karlosu, vec ga je gurao kao u vatru i rekao mu sve sta ga ide. Tako da nacin gladjenja po guzici perom izmedju dva ratnika bas ne drzi vodu.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimesri ruj 04, 2013 12:30 pm

laplop je napisao/la:
Nisam bas primjetio da je DH prilazio tako Karlosu, vec ga je gurao kao u vatru i rekao mu sve sta ga ide. Tako da nacin gladjenja po guzici perom izmedju dva ratnika bas ne drzi vodu.
Pa da nisi primjetio, jer si upro oči u šta je tu najvažnije. A to nije najvažnije zato što čovek operiše telom. Ti nikakvu podelu nisi izveo, jednostavno tripuješ da si podrazumevaš da si ok. Ti neznaš ni da se smanjiš, ni da se slomiš, niti si kadar da se sam sebi nasmeješ.
Namerno dižem tenziju na forumu zbog tebe da te proučim jer kad te upamtim ako li ne rekapituliraš drž se dobro jer Orao ne pušta svaku “guzicu“ da prođe kraj njega clown 
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimečet ruj 05, 2013 7:20 am

[quote="STALKER"]
laplop je napisao/la:
Ti neznaš ni da se smanjiš, ni da se slomiš, niti si kadar da se sam sebi nasmeješ.
Joj vjeruj mi jako se puno sebi smejem.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitimečet ruj 05, 2013 9:20 am

laplop je napisao/la:
STALKER je napisao/la:
laplop je napisao/la:
Ti neznaš ni da se smanjiš, ni da se slomiš, niti si kadar da se sam sebi nasmeješ.
:
Joj vjeruj mi jako se puno sebi smejem.
Verujem...ali dođe mi da pomislim i poverujem da jedeš 17 sendviča sa slaninom i butterom dnevno Very Happy

Ne verujem da ćeš pričati jajima kako je bolje za njih da završe odmah pre nego se izlegnu,,,ustvari verujem da si jednom to uradio, al postaje suvišno i nevažno...a znaš da se ratnik hrani sa tri zalogaja dnevno a i to mu netreba jer nije gladan...
Jeste da se može nasmejati sebi ali i dalje se dolazi na isto, bezvrednost, automatizacija...
Izvini, ne želim da ti pokvarim apetit.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Sponsored content





Stednja energije Empty
PostajNaslov: Re: Stednja energije   Stednja energije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stednja energije
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NAGUAL :: GENERALNA RASPRAVA-
Forum(o)Bir: