NAGUAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAGUAL

Carlos Castaneda
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Smelost i mišići

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Smelost i mišići Empty
PostajNaslov: Smelost i mišići   Smelost i mišići Icon_minitimesri ruj 04, 2013 8:11 am

U knjizi Magija pokreta na 5 str. govori se o smelosti.
No najpre se kaže da šamani nisu duhovna bića već praktična. Kaže se da su šamani ludaci tongue zato što stalno pokušavaju da objasne stvari koje se nemogu objasniti te da stoga govore besmislice. A onda se kaže “Ako želiš da budeš fizički hrabar, potrebno ti je gipko telo.“ i glavni citat kaže “Da bi se na pravi način brodilo po nepoznatom, neophodna je smelost, ali ne i lakomislenost.“

Zbrda zdola napisah te nazvah temu Smelost da mi vidimo kakvi su to šamani i kuda oni to idu a ustvari najviše me zanima šta je to LAKOMISLENOST.

Vidite,
šaman nesme biti lakomislen a dali to znači da on vrši popis koji usvaja a ne odbacuje. Kako se to gleda?
Onda me zanima ako traže jako telo, znači li to da oni ne žele da ga odbace?
Kako izgleda smelost?
Dali je nužno da izgledaju kao ludaci?
Što nisu duhovna bića?
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Smelost i mišići Empty
PostajNaslov: Re: Smelost i mišići   Smelost i mišići Icon_minitimesri ruj 04, 2013 10:16 am

Vidim da si ti jako LAKOMISLEN.Very Happy 
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Smelost i mišići Empty
PostajNaslov: Re: Smelost i mišići   Smelost i mišići Icon_minitimesri ruj 04, 2013 12:11 pm

laplop je napisao/la:
Vidim da si ti jako LAKOMISLEN.Very Happy
Hvala na komplimentu rabbit
Pa dobro, zar nisu pitanja na mestu...ok, ja znam odgovore, ali ako se setim don Henara koji svojim dobročiniteljstvom uvek prikazuje da se treba prići materiji na nov način jer se može kuša na taj način druga energija, energija nekorišćenih zračenja.

Ako pošteno gledamo pitanja zaslužuju odgovore a ne prebacivanja koja ukazuju na lenjost i mrzovolju.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Smelost i mišići Empty
PostajNaslov: Re: Smelost i mišići   Smelost i mišići Icon_minitimečet ruj 05, 2013 7:13 am

STALKER je napisao/la:


Ako pošteno gledamo pitanja zaslužuju odgovore a ne prebacivanja koja ukazuju na lenjost i mrzovolju.
Super si to reko no koristeci kontroliranu ludost to se brise i samo ti se cini da je tako iz tvoje percepcije.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Smelost i mišići Empty
PostajNaslov: Re: Smelost i mišići   Smelost i mišići Icon_minitimečet ruj 05, 2013 7:45 am

Briše ?? Ala si zaključio...pa da zaključio si a nisi odbacio....čini mi se da si pridao važnost tim rečima. U stvari neznaš da opišeš svoje stanje jer nisi siguran šta jesi.

Dakako si čuo za ne-delanje...ponašanje koje odskače od uobičajenog...e sad vidi...postavljena su pitanja, ali uobičajeno niko ne može dati glomazne odgovore, ali neuobičajeno bi bilo da se daju bogati odgovori. To se namerno treba uraditi tj ovde dati icrpne odgovore, jer samo tako možeš doći do saznanja da zaista znaš i da nisi lenj, a sve to je zato što imaš svedoke da si uložio energiju u cilju dosezanja moći.
No za tebe je to puvanje jer imaš svoje staklene odraze koji to govore.
Moj ti je predlog da počneš da iznosiš znanje jer ja mogu bez srama i sa sobom da pričam.
A kontrolisaću ludost sa fizičkim kontaktima.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Sponsored content





Smelost i mišići Empty
PostajNaslov: Re: Smelost i mišići   Smelost i mišići Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Smelost i mišići
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NAGUAL :: GENERALNA RASPRAVA-
Forum(o)Bir: