NAGUAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAGUAL

Carlos Castaneda
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE

Go down 

Koliko vrsti pažnje postoje?
1
MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE I_vote_lcap0%MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE I_vote_lcap0%MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE I_vote_lcap100%MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Ukupno glasova : 1
 

Autor/icaPoruka
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Empty
PostajNaslov: MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE   MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Icon_minitimečet kol 08, 2013 8:45 am

Mi smo skupna tačka. Svaki naš položaj skupne tačke je izabir zračenja koja odgovoraju najpre našoj prvoj pažnji a onda se izbor zračenja menja u zavisnosti od naše druge pažnje.

Pažnja je ono što percipiramo.

Voleo bih da na ovoj temi izrazite vaš položaj skupne tačke tako što ćete omogućiti sebi da kažete ono što je u skladu sa vašim zapažanjem.

O pažnji moguće je reći puno toga u zavisnosti od opredeljenja sebe za određeno ponašanje.

Podela pažnje se deli na učenje za desnu i učenje za levu stranu.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Empty
PostajNaslov: Re: MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE   MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Icon_minitimečet kol 08, 2013 9:06 am

alien
U principu, mene najviše interesuje leva strana svesti. Iz tog razloga znam da pišem puno toga zato što moja volja odobrava pisanje jer tim putem nameravam pokretanje ST.
Bilo kako bilo, iz ovog momenta kanim pokrenuti ST. Dabih se to desilo, moja zauzeća za činjenje koje sam dužan obaviti moraju da stanu.
Uzeću godišnji odmor da bi prestalo kontinuirano ponašanje.....
Od ovog momenta Vi imate priliku da vidite slobodu na delu preko reči koje kazujem.
...
Situacija našeg modaliteta vremena kazuje da sam fazički u mogućnosi da se javim sa bilo kog područja u zemlji. Dakle mogu biti dostupan ili nedostupan.
Prvo od svega što želim nameravati je da uđem u povišenu svest. To u stvari nije teško, ako se iza sebe ima niz i niz sesija takve želje.
Ali, u stvari je teško jer ne želimo kao početnici da izgubimo jasnoću.
Jasnoća je ono što čini da zadržavamo sebe. Ono što smo mi, znači da smo figurativno uzjahali sebe.


Zadnja promjena: STALKER; čet kol 08, 2013 9:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Empty
PostajNaslov: Re: MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE   MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Icon_minitimečet kol 08, 2013 9:19 am

Leva strana nas čeka, tako što nas uopšte ne čeka. To znači da se sami učimo privilegiji da nameravamo drugu stranu svesti. Ako želimo bez pomagala da se zaustavimo, mi moramo da se angažujemo. Da bi se angažovali, potrebno je da nam niko u skorije vreme neće smetati. Najbolje će biti da smo sami, u suprotnom, moramo polagati račune, jer ljudi iz naše okoline nisu navikli na određeni sjaj svesti u koji ćemo se dovesti.
Ako je sve čisto i mirno, da tako kažem - ono što želimo sa našom pažnjom zasigurno će se desiti.

Osećaj da smo ušli u tišinu, prvo je stanje koje primećujemo.
Čim smo to uvideli mora da smo u povišenoj svesti.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Sponsored content





MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Empty
PostajNaslov: Re: MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE   MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MOGUĆNOSTI LJUDSKE PAŽNJE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NAGUAL :: KNJIGE I NEJASNOĆE-
Forum(o)Bir: