NAGUAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAGUAL

Carlos Castaneda
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Slab Tonal ??

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimened ruj 01, 2013 12:59 am

Šta je to imati slab tonal?

Vidite,
...ja smatram da je meni izuzetno slab tonal...Nemogu sebi ništa da zabranim jer se osećam neproživljeno...Ponekad se dovodim u takve neprilike koje me obično skupo koštaju, pa plaćam kazne u sudu. ...Pijem kafu, pušim cigare, pijem pivu (puno), slušam elektronsku muziku, gledam mlade devojke, ponekad mrzim ceo svet a naročito ljude, ...
Iako je to skup ideja meni je u životu dosadno i neznam da zamenim te ideje nečim drugim. Bilo koj pokušaj dovodi me na isto...pravim se pametan sa izgovorom da sam prinuđen na to...
Na forumima odem pijan pa provociram ljude do te mere da počnu da se krste. Čim zinem počnem da baljezgam. Osvetnički sam nastrojen.
Jedan čovek mi je rekao da mi je potrebna žena da me smiri, i mislim da je on u pravu, jer ja nisam oženjen.

Šta mislite o mom slučaju?
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimepon ruj 02, 2013 4:26 am

STALKER je napisao/la:
Šta je to imati slab tonal?

Vidite,
...ja smatram da je meni izuzetno slab tonal...Nemogu sebi ništa da zabranim jer se osećam neproživljeno...Ponekad se dovodim u takve neprilike koje me obično skupo koštaju, pa plaćam kazne u sudu. ...Pijem kafu, pušim cigare, pijem pivu (puno), slušam elektronsku muziku, gledam mlade devojke, ponekad mrzim ceo svet a naročito ljude, ...
Iako je to skup ideja meni je u životu dosadno i neznam da zamenim te ideje nečim drugim. Bilo koj pokušaj dovodi me na isto...pravim se pametan sa izgovorom da sam prinuđen na to...
Na forumima odem pijan pa provociram ljude do te mere da počnu da se krste. Čim zinem počnem da baljezgam. Osvetnički sam nastrojen.
Jedan čovek mi je rekao da mi je potrebna žena da me smiri, i mislim da je on u pravu, jer ja nisam oženjen.

Šta mislite o mom slučaju?
Mislim da ti je jak tonal i da se jako drziz za njega jer da nije sve te poroke bi lakocom odbacio i znao bi da su besmisleni, trosenje vremena i energije.
[Vrh] Go down
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimepon ruj 02, 2013 4:29 am

STALKER je napisao/la:
...Pijem kafu, pušim cigare, pijem pivu (puno), slušam elektronsku muziku, gledam mlade devojke, ponekad mrzim ceo svet a naročito ljude, ...
Eh, zaboravio si napisati da jako puno mastrubiras :-)

Jer znas da je dosada u biti neimanje enrgije !!
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimepon ruj 02, 2013 10:19 am



A kako je to kada se ima energija pa ti nije dosadno???
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimepon ruj 02, 2013 2:55 pm

STALKER je napisao/la:


A kako je to kada se ima energija pa ti nije dosadno???
Osjecas, mir, nista ti netreba.

Jer se sjecas kako je DH satima sjedio ne pomaknuvsi se,..

To je kad je drugi energetski jak, netreba ti nista, osjecas tu energiju dvojnika jace nego ovog ovdje,.. tako da ti je i besmisleno sve sto je ovdje, .. al mislim pozitivno besmisleno, ne depresivno,..
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimepon ruj 02, 2013 3:31 pm

Hm...
...
...
Mora tu da postoji još nešto. Mora postojati svrha. Fali tu nešto.

Kako se to može biti ispunjen. Sve je vrškom puno kaže DH. Kako to? Nije tek tako? Morao bi biti sit svega. Nemože iz čista mira da ti bude sve vrškom puno. Možda postoji centriranje položaja “biti vrškom puno“ he, he elephant ...Ovo je stvarno smešno za centriranje “vrškom puno“

Znači ti misliš da je to nešto poput stanja samadhi, hm, hm...čisto sumnjam. Mora tu postojati nešto što ga greje, recimo moć. Moć se nije mogla objasniti, a to jedinu paše ovde kao odgovor.

A šta je to moć????
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimeuto ruj 03, 2013 2:44 pm

STALKER je napisao/la:
Hm...


Kako se to može biti ispunjen. Sve je vrškom puno kaže DH. Kako to? ?
Pa da, osjecas drugog ja iznutra kao masu, masu koja lagano treperi, pecka te svugdje isto izvana a dolazi iznutra, od noznog prsta do obraza, prebacis svoja osjetila tamo i vidis svoju energiju.
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitimesri ruj 04, 2013 1:37 am

Sorry, nerazumem. pirat Evo što nebih razumeo - sve se mora objasniti tako pouzdano da i budala može da razume. jocolor Hoću sve da razumem a za to su potrebne reči koje tačno znaju šta prenose. Vrškom puno ne mogu reči da prenesu jer bi to bila knjiga o nečijim mukama, vidiš da znam, ali znam jer i sam imam muke, mučenja, mučitelje. Ali nisam vrškom ispunjen jer postoje otmice tih vrhova koje nemožeš braniti. Tu nastaje velika problematika jer put skreće zbog otimačine na drugi, pa na treći kolosek i tako jedno 52 koloseka da bi svest dobila žile moći.

Ne jedu nas uzalud, nego jedu ono što nije moćno, zato im dopuštam jer znam da je tako.
Svest je robijaš i treba da se očeliči, treba da mutira...da postane savitljiva a ne titrava ili kao oblak dima. Kada je savitljiva onda može postati bilo šta, može da obmanjuje ljude, tada koristi stari položaj titranja u interakcijama kada se izvodi k.ludost,...
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Sponsored content





Slab Tonal ?? Empty
PostajNaslov: Re: Slab Tonal ??   Slab Tonal ?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slab Tonal ??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NAGUAL :: GENERALNA RASPRAVA-
Forum(o)Bir: