NAGUAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAGUAL

Carlos Castaneda
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU

Go down 
+7
Intensity Change
H.U.N.A.
Vag
peyote
357
doxa
Admin
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
admin
Admin


Posts : 59
Join date : 11.06.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub srp 25, 2009 10:13 am

Uvijek nekom treba vase znanje i obrnuto jer svi zajedno smo jedna cjelina.
Ovdje razmjenjujte iskustva do kojih ste dosli kroz knjige.
[Vrh] Go down
https://nagual.forumcroatian.com
doxa




Posts : 1
Join date : 13.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimečet kol 13, 2009 11:55 am

ovo će jako lijepo biti
[Vrh] Go down
357




Posts : 9
Join date : 15.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:09 pm

Moze li mi neko reci,tacka pored pupka desno kada se oseti da li nesto znaci? Tacnije kada zaboli?
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimepet kol 21, 2009 2:34 pm

Kako mislis zaboli? Mislis da nije bas bol, vise nekako skaklja?
[Vrh] Go down
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub kol 22, 2009 11:36 am

357 je napisao/la:
Moze li mi neko reci,tacka pored pupka desno kada se oseti da li nesto znaci? Tacnije kada zaboli?

pa kaze se u knjigama da je tu kod muskaraca tocka volje.
ako covjek razvija svoju volju tad ce ga ta tocka oko pupka poceti skakljati, kasnije boliti i sto veci bolovi to je bolje, onda ce biti jos jaca volja.

kod mene je pocelo s skakljanjem, sad je kao da neki mali vulkan izbija ali nemoze kroz kozu, ponekad i boli, ali najvise je da je miran, bar se nadam da cu imati velike bolove.Smile
[Vrh] Go down
357




Posts : 9
Join date : 15.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub kol 22, 2009 1:47 pm

JA SAM ZENSKO! STA SAD? JESI LI SIGURAN DA TO VAZI SAMO ZA MUSKARCE? ILI MOZDA IMAM VISAK MUSKIH HORMONA HAHAHH Rolling Eyes
[Vrh] Go down
357




Posts : 9
Join date : 15.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub kol 22, 2009 1:50 pm

Konstantno me bolucka a nekad bas jako i neprijatno tacka desno od pupka
[Vrh] Go down
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub kol 22, 2009 2:26 pm

357 je napisao/la:
Konstantno me bolucka a nekad bas jako i neprijatno tacka desno od pupka

kod zena je maternica, samo sto neznam dali i zene osjete bol kad im se maternica razvija i dobiva svoju cjelu snagu.

u knjigi tensegrity mozes sigurno nesto o tome procitati.
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub kol 22, 2009 3:06 pm

Ja imam osjecaj koda imam neku kuglu u trbuhu, ponekad boli, ponekad skaklja a ponekad i pece, nekad je to cak za neizdrzati. pale
[Vrh] Go down
Gost
Gost




ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimepon kol 31, 2009 4:27 am

Samo da nije upala slepog creva...
[Vrh] Go down
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesri ruj 02, 2009 12:12 pm

miljan je napisao/la:
Samo da nije upala slepog creva...

To bi moglo isto biti.
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesri ruj 02, 2009 12:40 pm

Vag je napisao/la:
miljan je napisao/la:
Samo da nije upala slepog creva...

To bi moglo isto biti.

Pa, neznam, ne osjeca se upala sljepog crijeva godinama.. Neutral
[Vrh] Go down
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimened ruj 06, 2009 2:41 am

peyote je napisao/la:
Vag je napisao/la:
miljan je napisao/la:
Samo da nije upala slepog creva...

To bi moglo isto biti.

Pa, neznam, ne osjeca se upala sljepog crijeva godinama.. Neutral

Ne osjeca se godinama, izvadito mi je sljepo crjevo pa znam.
I sigurno je velika razlika bola sljepog crjeva i budjenja volje kod covjeka, bio on zensko ili musko. A i za svaku sigurnost moze covjek kod doktora da vidi odkud bol.
[Vrh] Go down
H.U.N.A.

H.U.N.A.


Posts : 4
Join date : 22.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesri ruj 16, 2009 11:26 am

Pozdrav svima, zanimaju me razna šamanistička učenja.
Vidio sam ovaj forum, povezao ga sa učenjima koja se nalaze u Castanedinim knjigama pa da pitam, kakav je ovo projekt?
Bi li mi netko opisao kakva se namjera krije iza ovih svih citata iz knjiga?
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimečet ruj 17, 2009 2:54 am

H.U.N.A. je napisao/la:

Vidio sam ovaj forum, povezao ga sa učenjima koja se nalaze u Castanedinim knjigama pa da pitam, kakav je ovo projekt?
Bi li mi netko opisao kakva se namjera krije iza ovih svih citata iz knjiga?

Stvar je vrlo jedostavna !

Ovaj forum je namjenjen praktičarima djela Carlosa Castanede.
Forum sadrži diskusije koje se baziraju redosljedom knjiga i njihovim naslovima.

Uskoro ce biti dovrsena prva knjiga ( jos se ravnaju tekstovi ), znaci to ce biti interaktivno citanje knjige,
mada se i nemora ovdje citati al bitno je znati kad citas i nesto ti nije jasno
jednostavno odmah na forumu citiras iz tog poglavlja i pitas..

Neki ljudi upravo prestaju citati te knjige jer im ima dosta nejasnoca a nema im tko objasniti,..

Dobre duse ce ti sigurno odgovoriti !

Na zalost ide vrlo sporo, al neka, polako, bit ce sve gore,..
Ova ideja foruma je dosla kroz sanjanje, te vjerujem da ga je upravo radi toga trebalo i poktenuti kao takvoga.

Ovaj forum nije vlasnistvo samo jednog covjeka, vec svih nas, koji se ojecaju na njemu kao u svojoj kuci.
To nije znanje jednog covjeka, vec pripada svima nama a na nama je da ga nesebicno djelimo !!!

cheers
[Vrh] Go down
H.U.N.A.

H.U.N.A.


Posts : 4
Join date : 22.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimečet ruj 17, 2009 6:39 am

Doboro onda, baš me veseli. Nadam se da će zaživjeti.
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimečet ruj 17, 2009 8:38 am

H.U.N.A. je napisao/la:
Doboro onda, baš me veseli. Nadam se da će zaživjeti.

Sigurno hoce !

Sporo, al sigurno !! cheers
[Vrh] Go down
Intensity Change

Intensity Change


Posts : 1
Join date : 06.09.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimepet ruj 18, 2009 11:42 am

Za početak pozdrav svima Smile.

Lijepo je vidjeti ovakvu inicijativu, posebice na hrvatskom govornom području. Čovjeku nekad dosadi razmišljat na stranim jezicima .
Ne znam je li ovo pravo mjesto za introduction i pitanja, no kako ostatak foruma još uvijek "hibernira" u prijepisu knjiga, napisati ću ovdje.

Naime, nedugo (prije par godina) je u Zagrebu na Sveticama, ako se ne varam, bila tensegrity grupa. Ima tko kakva svjedočenja, mišljenja...? Čisto ovako znatiželja Smile. Hvala rabbit
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub ruj 19, 2009 4:47 am

Intensity Change je napisao/la:

Naime, nedugo (prije par godina) je u Zagrebu na Sveticama, ako se ne varam, bila tensegrity grupa. Ima tko kakva svjedočenja, mišljenja...? Čisto ovako znatiželja Smile. Hvala rabbit

Da, postoje jos uvijek, mislim da bi nam svima ti ljudi trebali biti neki uzor u iskustvu i vjezbanju. Bilo bil cak i ljepo da je netko od njih i na ovom forumu pa da nam da svoje znanje i iskustva. Opet, mislim, da su oni ipak na nekom visljem nivou svijesti od nas svih pa ko zna jer im tako nesto uopce bitno.
Njihova stranica nalazi se ovdje:Tensegrity grupa Zagreb
[Vrh] Go down
krampus

krampus


Posts : 5
Join date : 26.09.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub ruj 26, 2009 3:35 am

Bok ljudi ! cheers

Uf, ljepo ste sve to zamislili, hvala bogu neke ću si zapetljancije iz knjiga moči razjasniti.
Eto, da bi ubrzali proces postavljanja knjiga, ja bih vam rado pomogao !!!

Rado ću bit, ratnik dobrovoljac. Smile

study
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub ruj 26, 2009 4:05 am

krampus je napisao/la:


Rado ću bit, ratnik dobrovoljac. Smile


Ljepo je da postoje dobrovoljci,.. cheers
[Vrh] Go down
H.U.N.A.

H.U.N.A.


Posts : 4
Join date : 22.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimepon lis 26, 2009 7:37 am

Postoji li neko društvo koje radi pokrete moci u grupi oko Koprivnice ili Bjelovara?
Piše svugdje da je efekat jaci kad se radi u grupi.
[Vrh] Go down
krampus

krampus


Posts : 5
Join date : 26.09.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimeuto lis 27, 2009 5:42 am

H.U.N.A. je napisao/la:
Postoji li neko društvo koje radi pokrete moci u grupi oko Koprivnice ili Bjelovara?
Piše svugdje da je efekat jaci kad se radi u grupi.

Ja sam ti iz Ludbrega, centra svijeta, Very Happy ako ti to sta pomaze, mozda i postoji ko iz KC al ja ih jos nis Sad upoznal.
[Vrh] Go down
H.U.N.A.

H.U.N.A.


Posts : 4
Join date : 22.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimesub stu 14, 2009 7:23 am

A gdje se smiju komentirati knjige? Da li ovdje ili tamo gdje su citirane?
Naime muči me ovaj put u ixtlan, to mi je tako nekako pusta knjiga.
O čemu se tu radi? Fali mi inspiracije u zadnje vrijeme za čitanje.
[Vrh] Go down
peyote




Posts : 68
Join date : 25.07.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitimened stu 15, 2009 6:20 am

Tamo ih komentiras, Put U Ixtlan ti je cijela gore, onako isto poslagana kao sto je bas i u knjizi. Pa procitas u kjizi papirnatoj ili ovde na forumu, uvijek mozes naci dio koji te zanima i citirati.

study
[Vrh] Go down
Sponsored content





ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NAGUAL :: SASTANAK SA ZNANJEM-
Forum(o)Bir: