NAGUAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAGUAL

Carlos Castaneda
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU

Go down 
+7
Intensity Change
H.U.N.A.
Vag
peyote
357
doxa
Admin
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimesri svi 15, 2013 11:38 am

Na osnovu kojih činjenica se veruje da postoji treća pažnja?
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimesri svi 15, 2013 2:38 pm

dorokusai je napisao/la:
Na osnovu kojih činjenica se veruje da postoji treća pažnja?

Na bazi vidjenja.
[Vrh] Go down
808




Posts : 12
Join date : 23.02.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimepet srp 26, 2013 8:27 am

laplop je napisao/la:
dorokusai je napisao/la:
Na osnovu kojih činjenica se veruje da postoji treća pažnja?

Na bazi vidjenja.

Ma nije sve u cinjenicama.Very Happy 
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimesub srp 27, 2013 3:02 pm

Interesantno je da sam verujem u tu treću pažnju ali kada pomislim o tome nekako mi je naivno da se upuštam u nešto što parira smrti, ako me razumete. Smrt je najbitniji faktor da bi se uspešno odbacilo predhodno činjenje a bez podmitljivosti percepcije na pa-sliku predhodnog činjenja. Pa-slika govori da nam je predhodno činjenje važno i tu postoji problematika... ... ...
Dakle, ima ovako...Nešto sam činio i to treba u ovom trenutku da je važno, ali! čim uđem u sledeći trenutak važnosti drugog činjenja, zaboravlja se predhodno činjenje. E OVO JE DOBAR MODEL ZA TRAGANJE.
Kaže se kako imamo memoriju, ali to se samo kaže a ratnici drugačije gledaju na stvari...
Mnogo je važno šta smo predhodno činili kao radnju. Jer šta radimo kada ne mislimo na predhodnju radnju A? He he, pa mi verujemo kako ćemo se setiti? Ali tu sada ulazi kao faktor i kolektivna saglasnost. Neko može vrlo lako da nas priseti nekog trenutka samo zato što ga je perfektno i snažno upamtio...

Izvolte sad malo vi o traganju
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
laplop




Posts : 26
Join date : 04.10.2011

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimeuto srp 30, 2013 3:07 pm

dorokusai je napisao/la:


Izvolte sad malo vi o traganju

Imam osjecaj da je traganje doslo iz sanjanja, prikradamo se sami sebi bas kao sto nam se entiteti prikradaju u snovima da nas dobro izjebu. No, oni imaju viska resurse energije, mi nemamo. Mi svakim danom moramo paziti na sebe i svaka nam je kap bitna, no imam osjecaj da oni svakim danom rastu. Zato su nam i potrebni da nas odnesu i pokrenu nam ST jer smo mi bjedni i nemamo goriva, stalno svjetli rezerva. :-)

Nemojte me ozbiljno svatiti, koda pisem poeziju, ili neku pricu. :-)
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimesri srp 31, 2013 6:49 am

pirat Pokušavaš lepim prema onome što piše. Ali na drugom mestu kaže Florinda kako su ta bića obmanjivači. Ne vidim šta treba nekome strana energija. Meni to uopšte ne treba. No to je rečeno iz nekog drugog ugla gledišta, iz ugla gde nas ta bića otimaju i vode energ.telo u svoj svet. To čine dok smo nesvesni a to ne treba odobriti. Čim te otmu znači upravljaju tobom a to je bezvredno za samostalno putovanje. Tu se kaže kao potrebni su nam ali to su reči k.ludosti. Svi leporečivi a suština drugačijeg izgleda. Šta se desi: svake noći ulove ti ST a ti ne vidiš tu nešto loše pa automatski ispada odobravaš takav čin, pa se zbog ljudskosti treba reći da je njihova energ. potrebna, a ustvari da je ovaj sanjač nikad nebi šurovao sa njima.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimečet ruj 19, 2013 3:48 am

STALKER je napisao/la:
pirat Pokušavaš lepim prema onome što piše. Ali na drugom mestu kaže Florinda kako su ta bića obmanjivači. Ne vidim šta treba nekome strana energija. Meni to uopšte ne treba. No to je rečeno iz nekog drugog ugla gledišta, iz ugla gde nas ta bića otimaju i vode energ.telo u svoj svet. To čine dok smo nesvesni a to ne treba odobriti. Čim te otmu znači upravljaju tobom a to je bezvredno za samostalno putovanje. Tu se kaže kao potrebni su nam ali to su reči k.ludosti. Svi leporečivi a suština drugačijeg izgleda. Šta se desi: svake noći ulove ti ST a ti ne vidiš tu nešto loše pa automatski ispada odobravaš takav čin, pa se zbog ljudskosti treba reći da je njihova energ. potrebna, a ustvari da je ovaj sanjač nikad nebi šurovao sa njima.
Zanimljivo sto kazes u vezi anorganaca, bas sam danas citao ovo u pitanju mjesanja energije s njima: http://nagual.yuku.com/topic/2036/Anorganski-Saveznici#.UjqoeD_gKkw

"Koliko uopće naš osobni put poslije smrti ovisi o anorganskoj energiji koja daje gorivo? Zanimljivo je znati da čarobnjaci imaju izbor nad mogućim životima, od kojih izgleda svi odgovaraju njegovom sanjanju. Ali sanjanje je ovisno o anorganskoj energiji.... prije nekoliko mjeseci sam imala san u kojem sam srela anorgansko biće i kolebala sam se da ga dotaknem. Zlobno se smješkalo i reklo da postoje stvari koje bi mogla „izabrati“ u sanjanju...na primjer u tom trenutku otići u njegov svijet, kao i stvari koje ne mogu izabrati....na primjer „tko su mi prijatelji“.

Ova tema me na to podsjetila pa sam se pitala, u životu poslije smrti, koliko stvarno imamo „izbora“....ili je ovaj put nama već neminovan?

mothsdream

Da ovo je problem i u čarobnjaštvu i u životu općenito, pokušati shvatiti što netko može zapravo znati i izabrati te što je nama nespoznatljivo i izvan naše kontrole. Koliko ja znam, zato što smo mi grane stabla života, a anorganska bića žive u korijenu, da se ovako izrazim, kombinirajući njihovu energiju s našom nam daje širi pogled na kreaciju, onaj koji obuhvaća i 'iznad i ispod'. Ovaj nam kompletniji pogled dopušta odabire o našoj sudbini između više razdoblja u rasponu višestrukih života. Najjednostavnije, znam da pomaganje nekome da integrira svoju anorgansku svijest može proširiti njihovo razumijevanje cjelokupne kreacije, i isto tako ih može okrenuti naglavce, pa je to stvarno samo za ljude koji se samo i jedino totalno dosađuju u Tonalu. Naravno da je moguće biti natjeran od anorganskih bića, u smjeru kojeg kasnije možeš zažaliti, ali kako oni ne mogu lagati, možeš ih samo pitati „Je li raditi ovo za mene opasno?“. Tužno je da sam ja baš ovo jednom učinio i onda ignorirao njihovo upozorenje pa sam poslije žalio...prilično glupo, znam. Dreamways"
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimečet ruj 19, 2013 9:44 am

Anorganci sanjaju i šalju u te snove svoje sanjajuće dvojnike, njihovi dvojnici ne lažu, inače lažu jer ti neće reći za volju ništa. Razdele svest i počnu loviti stoku od ljudi i čuvati u toru. Čarobnjaci se bave sanjanjem da bi postigli efekat kao i anorganci, da stvarno budu na dva mesta od jednom da bi oba mesta bili svesni. Nepostoji “ovde i tamo“ a postoji “ovde i ovde“. Dakle razlog sanjanja nije film sna, nego svest o celovitosti. Onaj tko je ceo, ne tumači “tamo“ već u svim momentima je “ovde“. E, ovako razumem sanjanje.

Dakle, anorganci namerno obmanjuju našu svest, jer kada se uplašimo oni se nahrane. Oni su privjesci. Oni su samo bezvrijedne slike sa namerom da ne činimo prave stvari, kao što je prikradanje radi raskidanja veze sa čvrstoćom predmeta.

Zanimljovo je da se ONI uplaše za nas, da mi postanemo nesigurni - i to je ceo štos o krađi energije. Pitanje je kako oni svesno znaju da se uplaše za nas??? Znači oni nas otimaju! Znaju sve o nama!clown 
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimepon ruj 23, 2013 12:56 am

STALKER je napisao/la:
Znači oni nas otimaju! Znaju sve o nama!clown 
Primjetio sam da znaju sve o meni.

Samo u cemu je svrha da mi dolaze u javi?

Zadnji put smo se setali gradom, vozili se u autobusu i bili smo skupa u knjiznici, uvjek je zanimljivo kako ga drugi ljudi gledaju, kao da nesvjesno vide da oni nisu ljudi.
Dugo smo razgovarali. Dosli smo do teme o djinima, htjeo je znati sta su oni, rekao sam mu pa ti si djin, smjeskao se. Kad sam mu rekao da dodju kod ljudi bez pitanja onda se glasno smijao, od tad mi vise ne dolaze u javi, barem ne u obliku covjeka.

Znaci da zele samo da mi kradu energiju? Ako znas vise o tome, rado bi znao vise?
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimepon ruj 23, 2013 2:38 am

Da, da zanimljivo je nastaviti razgovor o tome. Mada gore nisam razumeo kome se desio taj odlazak u knjižnicu i razgovor, ali čini se da nemožeš osloviti imenom Djin nešto što nema ime te se onaj zato smejao. Taj je ispao glup u djinovim očima, jer djin nije djin nego ime koje su dali ljudi.
Pazi nije ovo oštar zaključak već promišljen. Njihovo ponašanje je veoma važno, tu ako se zajebeš znači da nisi kadar odbaciti um. Vidi, šta god da “to“ radi vidovnjaku je važno da uoči. Vidovnjak je pojam čederskog sira umetnutog u veći sir (objašnjavao DJ)...vidovnjak mora biti budan i prati, da bi se to realizovalo centar za odluke mora biti ojačan jer taj centar podeljuje pažnju. Mimo centara, mi već uvlačimo svet u sebe da bi ga percipirali.

Kradu energiju ali ju i mi krademo nego nismo potpuno svesni da se stapamo u odnosima.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimepon ruj 23, 2013 8:28 am

STALKER je napisao/la:
Da, da zanimljivo je nastaviti razgovor o tome. Mada gore nisam razumeo kome se desio taj odlazak u knjižnicu i razgovor, ali čini se da nemožeš osloviti imenom Djin nešto što nema ime te se onaj zato smejao. Taj je ispao glup u djinovim očima, jer djin nije djin nego ime koje su dali ljudi.
Pazi nije ovo oštar zaključak već promišljen. Njihovo ponašanje je veoma važno, tu ako se zajebeš znači da nisi kadar odbaciti um. Vidi, šta god da “to“ radi vidovnjaku je važno da uoči. Vidovnjak je pojam čederskog sira umetnutog u veći sir (objašnjavao DJ)...vidovnjak mora biti budan i prati, da bi se to realizovalo centar za odluke mora biti ojačan jer taj centar podeljuje pažnju. Mimo centara, mi već uvlačimo svet u sebe da bi ga percipirali.

Kradu energiju ali ju i mi krademo nego nismo potpuno svesni da se stapamo u odnosima.
Radi se o tome da se vec godinama pojavljuju u javi, troje ih je. Glavni ili najveci od njih se najvise pojavljuje.

Kad mislim na njih onda se pojave uskoro. Zadnji put sam pricao jednom kolegi koji se bavi s istim takvim stvarima, o njima, zapravo pricao sam mu susrete s njima, i rekao mu da ce se sigurno pojavit uskoro, jer sam pricao o njima. Tako je i bilo. isti dan sam ga sreo u knjiznici. Bio je kao i uvjek, obucen u bjelo, ima crvenkastu kosu i vatreno crvenu bradu, zove se pjer. To ime s kojim se je prestavio je nesto sto ima veze s menom, zapravo njegovo ponasanje je ili njegove price su uvjek bile nesto o cemu sam ja mislio ili kakve su mi misli tog dana, zapravo kako je moj osjecaj, cjelokupno stanje.

Nekoliko puta su mi i pomogli, jer nesto nisam htjeo, ili da su me sprjecili da imam seks, iako je ta zenska bila bas ono sto mi je pasalo.

Radi se o tome da ne kuzim sta je svrha svega toga, tog kontakta.

[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimepon ruj 23, 2013 10:12 am

Dakle o sebi si pričao. Pa eto pitaj onog sledeći put dali sam u pravu u vezi zašto se je smejao. Vidi, moraš povezivati. Potrebna ti je proniciljivost.

Ono što neznam je kako znaš da su oni, dali vidiš energiju, dali imaju kontejnere svesti na energetskom nivou za razliku od ljudskih čahura?

Pazi, puno neznamo iz par reči kada pišemo. A dok pišemo trošimo energiju. Ne mogu da te teram al predlažem da prepričaš sve što si imao sa njima i ujedno ti to bude rekapitulacija, em podeliš nama jer nas vrloooo zanima...

Very Happy 
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 24, 2013 7:32 am



Eto sad kad sam kad sam se prijavio da odgovorim, pojavili su se u svojem fizickom obliku s kojim se najvise pojavljuju. U obliku ptice, tako su se pojavili prvi put u javi prije skoro dvadeset godina.

Vidio sam jednog kao svjetlecu loptu koja izmedju drveca leti, ali inace imaju fizicki izgled u javi kad ih vidim, ptica, covjek.

Prvi susreti s njima su bili u snovima, zapravo nocne more u kojima me je neko ganjao, bjezao sam od neceg sto je iza mene, ali se nevidi smo se osjeti, a osjecaj je panicni strah, zapravo strah koji te samo vodi do akcije, ili bjezis ili se boris. Ja se nisam imao protiv neceg borit jer to sto me je ganjalo nisam vidio u snu, to mi je dizalo agresivnost. Jednom sam pricao o tim snovima jednoj prijateljici, rekao sam kako sam ljut i da to sto me vec mjesecima ganja u snovima da je o kukavica jer se nikad ne pokaze. Neznam koliko vremena nakon tog recenog, sam jedne veceri krenuo prema mojoj spavacoj sobi jer sam htjeo ici spavat, kad sam otvorio vrata sobe odmah sam osjetio da je neko u njoj, i to sto je bilo u njoj je bilo bas to iz mojih snova. Pravio sam se lud, ono kao nista nema u sobi i tako sam otisao spavat.

Nekoliko godina su bili posjeti na taj nacin u snovima da me ganjaju ili plase, u javi da su pokraj kreveta ili da mi lagano kao hladan vjetar od stopala do glave puzaju po tjelu dok se cjeli ne zamrznem, da ne mogu nista micati ali sam svjestan, budan. kao da me nesto drzi.

Prve prave odgovore sam nasao o tome sto mi se desava u knjigama od Kastanede.

Jednog dana sam imao san u kojem sam bio u jednom disco, tamno disco jer nije imalo prozora, neke crne sjene su unutri, bez lica vrpa njih koje lebde okolo.
Ja se isto setam kroz disco i imam u desnoj ruci pivo, odjednom mi jedna od sjena daje ruzu u ruku, u ljevu saku. Tako sam bio stao i pogledao u ruzu i pivo i mislio si kud sam s time. Odjednom cujem glas, zenski glas koji kaze pa pogledaj si u ruke, tad sam sam sebi rekao,pa napokon mogu si pogledat u ruke.

Stavio sam ruzu i pivo na sank i pogledao u ruke, nevjerovatni osjecaj radosti srece sta li vec, nekoliko sekundi kasnije se sve pocelo okretati u jedan vir koji me je odvukao, lezao sam u svom krevetu gdje sam spavao, spavanje je bilo po danu i moji roditelji su bili budni u dnevnom boravku.

Imao sam jos uvjek jak osjecaj srece, cjela soba je bila puna energije, male eksplozije po cjeloj sobi, sve je nekako bilo overload, odjednom sam osjetio da ta bica ulaze kroz prozor, prvi put nisam osjecao strah, i noni su zraili radosno, nemogu bas objasniti kako su izgeladli,kao prozirna magla koja lebdi, koja je ziva. Letjela je prema meni i stopila se s mojim tjelo, na ljevoj strani, negdje ispod rebra. izvana sam cuo zvuk jedne ptice, ustao sam iz kreveta i pogledao kroz przor, bile su iste specije, samo je jedna bila veca nego ostale dvije.


od tad mi dolaze u javi i snovima. sve polagano. Dugo je trajalo dok su se pojavili kao ljudi i opet dugo vremena kad su poceli pricat s mnom, i uvjek samo jedan prica. puno susreta sam imao s njima za sve te godine, puno prica za pisat.

Jedno sam naucio od njih i to je da ovaj svjet jedan san i da sve stzo si covjek moze zamislit to moze i ostvarit, zapravo dozivit. Nisam to naucio odnjih jer su mi to rekli vec kroz njihova ponasanja u ovom svjetu. Pita se dali moju energiju koriste da se mogu pojavit i da ih i drugi vide i mogu s njima pricat.

Kako prepoznam da su to oni je stvarno preko toga da vidim, ali ne njihovu energiju, vec kroz osjecaj, moje stanje se promjeni, nekako je ostrije, pazljivi sam, nesto u meni ne zli dati paznju njima, ne zeli s njima pricat. Zanimljivo je i njihovo ponasanje, nekako je divlje, ludo, nemogu objasniti. prvi put kad se je pojavio kao Pjer i kad je popricao s mnom, je bio opicen pogotovo njegov odlaz,a i cjela atmosfera je nekkao napunjena energijom. Kao mzda u snu ili na gljivama Smile
[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 24, 2013 8:22 am

...Zabavljajute. DJ reče da je dobio saveznike da bi ga zabavljali kada se nasuče. Imam i ja takve sile u konstanti tri godina. Veoma su opasne. Napale su me jedno 20-30 puta na javi. U snovima ne. U snovima sam ih par puta video ali ja to nevolim i to je prekinuto.
Nevolim to videt ni na javi, jer oduzima pažnju pri činjenju. Motaju se po glavi. Često diraju telo. Ali to sve znači da to mora imati kraja, što jasno dajem nameru da ja nevolim ta bića.
Smatram ih uzrokom koji čoveka postavlja u nevolju. Dosta sam postao otporan na ranije slabosti.
Oni iznova i iznova dolaze. Oni drže jednu čakru iznad glave, i kroz nju utiču da im budemo posrednici. Tom čakrom nas razboljevaju, stvore jedan metalan zvuk u njoj sa otiskom udara dve metalne kugle. Na putu sam da ih se rešim.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Vag

Vag


Posts : 10
Join date : 12.08.2009

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimesri ruj 25, 2013 11:32 am

Zanimljivo to sto kazes s metalnim zvukom. Cuo sam to kod anorganskih bica, u zvuku i letu koji prave.

Slicni su ljudima, a ljudi koji se ponasaju bez respekta ne postoje vise za mene. Jedna cinjenica je da smo svi mi ovdje negdje, isto i mi i oni, to nas cini sve iste. Ono sto trazim nemogu naci kod njih, ili drugih bica koja postoje.




[Vrh] Go down
STALKER

STALKER


Posts : 83
Join date : 15.05.2013

ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitimesri ruj 25, 2013 1:25 pm

Kako sam ispričao da nemam nasrtaje u snu odmah su ponovili prošlost. No video sam da dok su cimali moje energetsko telo ono se vraćalo na svoje mesto...cimanje me je probudilo da budem budan u tom snu...u tom snu sam se prisetio da su to isto radili kad sam bio mali...još neka saznanja sam u vezi toga imao ali se nemogu prisetiti...nisam se naglo probudio na javi, a trebao sam do WC-a. Veoma sam samopouzdan danas. Znam šta sve hoće i u šta su upleteni.

Sve bolesti imaju veze sa njima što je normalno. Naročito trzaju na našu nesigurnost i dvoumljenje.
Zanimaju ih naši kontakti da bi nam zadali udarac. Vešto ih zaobiđem jer znam da imati slobodu još sada je uslov za bilo koju slobodu.
Čim bi sebi rekao ej nemoj ovo da pišeš, oni bi uzeli energiju količinski koliko bi utrošio za tu ideju...tu sam ih ulovio, zato ispada da je smelost važan faktor za dalje samopouzdanje.
[Vrh] Go down
http://traganje.serbianforum.info/
Sponsored content





ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU   ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ISKUSTVA BAZIRANJA NA UČENJU
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NAGUAL :: SASTANAK SA ZNANJEM-
Forum(o)Bir: